קבלת פיצויים בעקבות תאונות עבודה

שתף את דעתך

תאונת עבודה היא לא מצב פשוט, ואנחנו רוצים לחשוב על מקום העבודה שלנו כעל מקום בטוח שבו אנחנו יכולים להיות בטוחים בשלמותנו ובריאותנו. עם זאת, במקרים רבים מדי אנחנו מגלים שגם מקום העבודה יכול להיות מרחב לא בטוח כלל, כשאנחנו נפגעים מתאונות עבודה שונות. הדבר יכול לקרות במרחבים שאנחנו מבינים שיש בהם סיכון, כמו אתרי בנייה או בכוחות הביטחון והאבטחה, והדבר גם יכול לקרות בנסיעות עבודה סטנדרטיות או אפילו בהחלקה או פציעה אחרת במשרד סטנדרטי. במצבים שכאלה, אנחנו נכנסים ללופ לא פשוט בכלל – שבו אנחנו מנסים לקבל פיצויים על הפגיעה שנפגענו בתאונת עבודה.

מהו תהליך קבלת הפיצויים בעקבות תאונות עבודה, ולמי עליכם לפנות לשם כך?

  • כיצד וממי מקבלים פיצויים? הפיצויים אותם מקבלים בעקבות תאונות עבודה יכולים להגיע מכמה מקורות. הפיצוי הראשוני שאנחנו יכולים לקבל הוא מהביטוח הלאומי, וכאן מדובר על קצבאות בעקבות פציעה במקום העבודה ובשל אובדן כושר עבודה חלקי או מלא. עוד גורם שאליו אנחנו יכולים וצריכים לפנות עבור קבלת פיצויים הוא מקום העבודה עצמו – במיוחד במצבים בהם תאונת העבודה נגרמת בשל מחדל או מפגע בטיחותי במקום העבודה עצמו.
  • למי צריך לפנות? במקרים רבים, לא פשוט כל כך לקבל פיצויים מהגורמים השונים לאחר תאונת עבודה. משום כך, יש לפנות לגורם מקצועי המתמחה בתחום זה, ואנחנו מתכוונים כמובן לעורך דין תאונות עבודה – איש מקצוע שתחום עיסוקו הוא מתן מענה וקבלת הזכויות הכלכליות של אנשים שנפגעו כתוצאה מתאונות עבודה. איש מקצוע שכזה יודע כיצד לעבוד הן מול הביטוח הלאומי והן מול המעסיק הרשלן, במטרה לקבל את שמגיע לכם.

עם שירות משפטי איכותי בתחום זה, תוכלו להבטיח שתקבלו את מה שמגיע לכם

בין אם מדובר בפיצויי ביטוח לאומי, בפיצויי חברת הביטוח או בפיצויים שמקבלים ממקום העבודה – עורך דין תאונות עבודה הוא איש מקצוע רלוונטי ביותר שאליו פחות או יותר חייבים לפנות במצב של פגיעה מתאונת עבודה, בכדי לקבל את מה שמגיע לכם.

תגיות:

מופיע בקטגוריות: ,

נכתב על ידי LawDoseo

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *